Балон 10 літрів новий для гелію обладнаний сучасним вентилем Cavagna (Італія) з різьбою G3/4, що забезпечує безпечну та зручну подачу газу для надування кульок на свята, корпоративи та приватні заходи. Балон виготовлений із міцної високоякісної сталі і відповідає стандартам безпеки, а вентиль Cavagna гарантує точний контроль подачі та виключає витікання газу.
Кількість кульок, яку можна надути з 10-літрового балона:
Для разових заходів ТД «ТЕХНОГАЗ» пропонує оренду:
Характеристики:
Балон 10 літрів стане ідеальним рішенням для приватного та професійного використання, забезпечуючи зручність, безпеку та радість від яскравих святкових моментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення балона | Для гелію |
| Об`єм | 10 л |
| Висота | 80 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Маса порожнього балона | 13 кг |
| Робочий тиск | 150 бар |
| Конструкція | Лита |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Запірний пристрій | Вентиль |